#1 2006-11-08 13:00

Kate
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 4

Lida

Toks aziotazas ir kaip nepakalbejus apie lida roll  Kas vartojo? Koks jums buvo poveikis? Ar po to kai isgirdote neigiamus atsiliepimus, nustojote vartoti?
Ka manote apie tuos zmones, kurie suzinoje apie neigiama lidos poveiki, vistiek toliau vartoja? Arba atnaujina vartojima.

Neprisijungęs

#2 2006-11-08 13:52

Corida
Narys
Registravosi: 2006-11-07
Žinutės: 71

Re: Lida

Vakar kai pasižiūrėjau "Nuo...Iki" apie "Lida" ir pasiklausiau Katunskytės įspūdžių, tai taip nevalingai ir pagalvojau: jau geriau kokį mėnesiuką paprakaituoti ir tegul ta širdelė pasidaužo, bet jei sverčiau virš 100, tikriausiai ryžčiausi eksperimentuoti...
Tik vis dėlto geriausia taip jau smarkiai neapsileisti - tada išties ir kokios vaisiukų dietos užteks: nekenks nei sveikatai, nei grožiui cool

Neprisijungęs

#3 2006-11-08 14:03

Kate
Narys

vava, apie abi katunskytes turejau omeny. Abi skundesi pasaliniais poveikiais, dukra ligonineje gulejo. Ir vistiek patenkintos:rolleyes:

Neprisijungęs

#4 2006-11-08 14:15

pa_radize
Narys
Registravosi: 2006-11-07
Žinutės: 5
Tinklapis

nežinau, ar tikrai verta aukot sveikatą dėl tų numestų kilogramų? jei jau nepadeda sportas, dieta, tai geriau tada skrandžio mažinimo operaciją darytis- bent žinosi, kad visam gyvenimui. o čia...jei jau būtų toks veiksmingas ir nekenksmingas preparatas, seniai skambėtų per visą žiniasklaidą kaip stebuklas, ir nereikėtų iš po prekystalio ieškot

Neprisijungęs

#5 2006-11-08 15:27

braske
Narys
Žinutės: 10

as tai isvis nepasitikiu jokiom tabletem, juk jei is tiesu butu kazkokiu stebuklingu tableciu, tiek daug zmoniu nesikankintu del virsvorio

Neprisijungęs

#6 2006-11-08 16:19

Ramunė
Narys
Žinutės: 658

Aš esu gėrusi BIODRAIN. Pavasarį nusiperku vieną pakuotę - 120 tablečių - ir išsivalau organizmą. Dingsta per žiemą atsiradęs nedidelis ( bet vis tiek! ) gelbėjimosi ratukas, atsiranda energijos ir t.t. Jau tris pavasarius šitaip "švarinu" save. Beje, per tą vadinamą šaltąjį laikotarpį stengiuosi neapsileisti, kad nereikėtų daug vargti. O šalutinio poveikio tikrai nė karto nepastebėjau.wink

Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

#7 2006-11-09 15:17

raima
Narys
Registravosi: 2006-11-09

sVEIKOS, taip dabar apie Lida visi tik ir sneka. Ka gi papasakosiu ir aš, kadangi siuo metu vartoju Lida. Pašalinis poveiis aišku yra, bet tai atperka viska kitka. Labai geras jausmas apima kada gali apsivilkti rūba kuris jau seniai buvo padėtas į pati giliausią spintos kampą, o beje ir vyro komplimentai, bei jausmas kad lengviau gali vaikščioti, judėti. Lida vartoju pirma karta, apie ją sužinojau iš mamos, kuri jau keleta metu gyvena Airijoje, jai pasiūlė draugė, kadangi mama buvo papasakojusi mano problemas. Prieš ketverius metus antsvorio aš neturėjau, buvau liekna ir graži, bet pradėjus vartoti kontraceptines tabletes viskas pasikeitė.
Pirma svoris nedidėjo, pradėjo augti gal po kokių poros metu ir taip be sustojimo iki 90 su virš kg. Patikėkite tai baisu, nes mano ugis 170 cm. Pirma kažkaip nesijaudinau, galvojau pasportuosiu, pasilaikysiu dietų ir viskas susitvarkys, deja... nei po pusmečio nei po metų niekas nepasikeitė... svoris augo.
O dabar viskas ok, svoris krenta, taigi turiu vilties vėl susigražinti normalia figurą. O tos kalbos apie Lida, tai ir lieka kalbomis, bet blogomis, nes tie pasisakymai ypač Nomedoje tai tikra nesamonė. Per LNK pasakojo teisybę, bet ne iš blogosios pusės. Iš tikruju Lida veikia kiekvienam skirtingai, pvz man troškulis atsirado tik po poros savaičiu, jokio nerimo ir baimės nejaučiu, kraujo spaudimas normalus. Tai tiek tenorėjau pasakyti jei kas domina klauskite. hmm

Neprisijungęs

#8 2006-11-09 18:08

heide
Narys
Žinutės: 3

Ramune, ar gerdama biodrain, prisiziuri maista, ar maitiniesi taip pat kaip iki to? idomu, nes pati biodraino poveikio ant svorio nesu pastebejusi. Organizmas tikriausiai valosi, nes pirmiausia man ma~daug po savaites labai stipriai isberia veida, o paskui jis tampa dailus kaip leliuko  po kokiu 3-4 sav vartojimo.

Neprisijungęs

#9 2006-11-09 19:28

Ramunė
Narys

Neprisilaikau jokių apribojimų. Aš visada nevalgau nuo 18 valandos ( būna tokių mažų nukrypimų), labai mėgstu daržoves, vaisius, galiu apsieiti be saldumymų ilgą laiką.
O kaip geri tabletes? Man vaistininkė rekomendavo pirmą savaitę gerti 3 kartus po 2 tabletes, o likusį laiką 2 kartus po 2.  Aš taip ir darau. Tik veido nei karto nebuvo išbėrę, nors skaičiau apie tai aprašyme.
Prieš BIODRAINĄ gėriau BIO-CLA. Praktiškai - nieko nepajutau. Nepatiko jis man.Bet, sako, kitoms padeda.

Neprisijungęs

#10 2006-11-09 23:13

Nefirtiti
Narys
Žinutės: 119

ups. busiu praliedus apie lida nesu girdejus:)

http://line.romanticcollection.ru/au/4_1av_450EFAC0_RmoeIPmaSinePuZe_8.gif

Neprisijungęs

#11 2006-11-11 01:13

heide
Narys
Žinutės: 3

kur vilniuj galimas įsigyti LiDa?

Neprisijungęs

#12 2006-11-11 09:07

Ramunė
Narys

heide rašė:

kur vilniuj galimas įsigyti LiDa?

Vaistinėse ir turguj. Tik labai rimtai pagalvok, prieš pirkdama. Kiek supratau iš laidų, turi turėti darbinio arklio sveikatą, kad nepasijaustum blogai.

Neprisijungęs

#13 2006-11-11 13:45

Nefirtiti
Narys
Žinutės: 119

tai gal geriau apseisim. sveikata dar prireiks;)

http://line.romanticcollection.ru/au/4_1av_450EFAC0_RmoeIPmaSinePuZe_8.gif

Neprisijungęs

#14 2006-11-11 13:49

Ramunė
Narys

Nefirtiti rašė:

tai gal geriau apseisim. sveikata dar prireiks;)

Pritariu:/

Neprisijungęs

#15 2006-11-15 12:12

Rasa
Narys
Registravosi: 2006-11-15
Žinutės: 1

Labukas, kur galečiau Lidos įsigyti kaune? Girdejau kad bazeje zaliame pasaze yra, bet kur tiksliai? Dekinga big_smile

Neprisijungęs

#16 2007-02-20 11:27

vidmante
Narys
Registravosi: 2007-02-20

kur galima isigyt lidos siauliuose?ar po tikiu laidu apie ja jos dar galima isigyt vaistinej?kokia jos kaina?

Neprisijungęs

#17 2007-03-03 12:54

japonke
Narys
Registravosi: 2007-03-03

sweikos, gal kas zinote kur klaipedoje butu galima isigyrt LIDOS, o gal  gal paziulytu atsisuti i  klaipeda. dekui;)

Neprisijungęs

#18 2007-03-05 16:55

Nere
Narys
Registravosi: 2006-11-23
Žinutės: 8

Sveikos merginos, nenoriu būti pamokslų sakytoja, tačiau norečiau pasidalinti savo patirtimi. Pamačiusi laidą apie Lidą, kai taip nerealiai Katunskytė sulieknėjo, nusprendžiau bet kokia kaina ir as nusipirkti tų "stebuklingų" tablečių. Na, ka galiu pasakyti, žinoma, kad valgyti nesinori, nes pastoviai pykina, toks jausmas, kad tuoj vemsi, ir taip visą dieną. Po 3 savaičių vartojimo, man smarkiai pradėjo skaudėti galva. Bet Lida išmečiau tuomet, kai nebegalėjau vairuoti mašinos, toks jausmas, lyg nesieki žemės, sulėtėjus reakcija, nejauti nuotolių, tiesiog nejauti savęs, lyg pavartojus narkotinės medžiagos.Lida veikia tikrai blogai.Juk yra lieknėjimui skirtu kitu vaistu, pvz. xenical, reductil(pati išbandžiau ir visai patiko).Japonke tikrai gerai pagalvok;)

Neprisijungęs

#19 2007-03-05 17:11

Ramunė
Narys

O aš mačiau Nomedos laidą: pasekmės gali būti ir dar baisesnės : mikroinsultai, infarktai, problemos su širdimi ir kraujotaka. Beje, jos pasireiškia jau vėliau... Ir apie tai, ką rašė Nere, pasakojo.
Matyt, laiku metei tas tablietkas    cool

Neprisijungęs

#20 2007-03-10 19:34

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Mergaitės, kas matė paskutinį interviu su Katunskyte, tai ji pasisakė kategoriškai prieš Lida hmm  Toks jausmas, kad ankstesnėse laidose, kur gyrė lida, ji atvirai nepapasakojo apie blogus dalykus.  Ir dabar nepasakoja, tik pasakė apie lida vieną faktą (ką ir pačios žinome) - nuodai.

Nevartokite, patausokite savo organizmus ..

Neprisijungęs

Forumo apačia